Práce na doma s českými výrobci.jpg
Stěhování Praha

Stěhování Praha

Stěhování

Práce na doma bez podvodu

Obchodování a vydělávání přes internet se v dnešní době stává stále aktuálnější. Situace ve společnosti nahrává tomu, že lidé stále víc nakupují v e-shopech a jejich podíl na celkovém malo i velko obchodním obratu neustále roste.

Stále je tedy šance zde najít své místo a proč nezačít právě teď? Uspět ale může jen ten, kdo má kvalitní e-shop a ví, jak prodávat. Jinak skončí jako tisíce těch, kteří mají eshop, ale prodělávají. Nabízíme obojí - jak obchod se zbožím, tak kvalitní zaškolení a trvalou podporu ve Vaší činnosti. Pracovití tak mají velkou šanci vstoupit do světa internetu a vydělávání v něm.

TOPlist

Prodej letenek přes e-shop

V současné době jsme se stali partnerem společnosti ATLANTIS AIR SERVICE. Je to obrovská šance mít vlastní eshop a prodávat letenky, ubytování, víza a další komodity v podstatě po celém světě. Lze samozřejmě provozovat český portál, kdo ale má jazykové znalosti, může mít i jinou jazykovou verzi.
Tato práce na doma je vhodná pro kohokoli, kdo je trochu pokročilým uživatelem internetu, nejlépe kdo má trochu zkušeností s marketingem na internetu a pod. Není to ale nutností, jen velkou přidanou hodnotou. Je nutné zaškolení, ale jinak práce probíhá z domova.
Podmínkou je ale schopnost pracovat samostatně bez přímého dohledu, důslednost, pravidelně věnovat práci čas.
Letenky.jpg
práce na doma

práce na doma

:
Tenerife

Tenerife

Tenerife
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one